2023 жылдың желтоқсанның 13-і күні профессор-дәрігер (онко-гематолог) ТУНЧ ФЫШҒЫН Түркиядан командамен Алматыға келеді

Қазақстанға келу себептері көп, ең бастысы – Қазақстан медицинасына жақсы үлес қосу (яғни, балаларға арналған онкологиялық және гематологиялық сала)

Жыл сайын Қазақстаннан Түркияға жедел дертке шалдыққан 100-150 бала ұшады, олар рейске, ауруханаға, туристік фирмаларға, т.б. көп ақша төлейді.

Ал біздің профессор, дәрігер Тунч Фышгин дәл осы балалардың Қазақстанда емделгенін қалайды және бұл үшін көмектесуге дайын.

Қалай? Ол Түркия мен Қазақстан арасында дәрігерлердің тәжірибесімен алмасқысы келеді және жылына 2-3 рет Қазақстанға жеке ұшып келіп, осында сүйек кемігін ауыстыру операциясын жасауға дайын.

Сонымен қатар, біздің дәрігер тек дәрігер ғана емес және Стамбулдағы ALTINBAS университетінің бас деканы, ALTINBAS және ASFENDIYAROV университеттері арасындағы байланысты нығайтуды қалайды.Сондай-ақ, біздің дәрігер, MEDICALPARK ауруханасының бас дәрігері, сонымен қатар MEDICALPARK ауруханалары мен Бағанашылдағы аурухана (балаларға арналған онкологиялық және гематологиялық орталық) арасындағы байланысты нығайтқысы келеді.Толығырақ дәрігер кездесуде талқылағысы келеді, орыс, қазақ тілінен түрік тіліне аудармашылар да сайтта болады.Қазақстандық дәрігерлерді Ыстамбұлда тәжірибеге тегін қабылдай аламыз.