Медицина ғылымдарының докторы, профессор, жетекші балалар реаниматологы, «ОХМАТДЫТ» Ұлттық мамандандырылған балалар ауруханасының директоры, Украина ДСМ, Жоннир Владимир Апполлинариевич, Киев қ., Украина.

1.Анонс Визитинг

Профессор Н.А.Барлыбаева атындағы педиатрия мектебінің балалар аурулары кафедрасында 08.04.2024 жылдан бастап визиттік бағдарлама басталды – профессор В.А.Жовнир:

 Педиатриялық анестезиологтардың 12 украиндық форумының президенті

 Украина балалар ауруханалары қауымдастығының президенті

 Балалар ауруханаларының Еуропалық қауымдастығының мүшесі

 Украинаның еңбек сіңірген дәрігері

 Соңғы 5 жылдағы дәйексөз индексі және Хирш индексі – 4

 Педагогикалық өтілі – 15 жыл

04.08.2024 және 04.12.2024 аралығында онлайн дәрістер өткізіледі, «визит-профессор» бағдарламасы балалар реанимациясы мен қарқынды терапиясы бойынша әртүрлі тақырыптар бойынша дәрістер топтамасын қамтиды. 2024 жылдың 15 сәуірі мен 19 сәуірі аралығында Алматы қаласының №2 қалалық балалар клиникалық ауруханасында педиатрлар, балалар реаниматологтары, педагогикалық қызметкерлер мен студенттер үшін офлайн дәрістер өткізіледі.

19 сәуірде «Барлыбаев оқулары» халықаралық қатысуымен өтетін Республикалық конференция аясында В.Жовнир «Балалардағы жүрек ырғағының бұзылуы – ЭКГ бойынша» тақырыбында шеберлік сыныбын өткізеді.

Офлайн дәрістер мен шеберлік сабақтарын өткізу орны: Алматы қ., №2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы, Алтынсарина даңғылы, 54 (конференц-зал, 4 қабат) 09-30.

Онлайн дәрістер үшін Zoom қызметіне қосылу сілтемесі:

Сондай-ақ сапар аясында реанимация бөлімшелеріндегі науқастарға кеңес беру, бірлескен ғылыми жобаларды талқылау, Scopus деректер базасында ғылыми жарияланымдарды дайындау жоспарлануда.

2.Анонс Конференция Барлыбаевские чтения

«С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университеті» КеАҚ

Неонатологтар мен Балалар медицинасы мамандарының медициналық қоғамы

“Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы” АҚ

№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы

С. Ж. Асфендияровтың 135 жылдығы

Профессор Н.А Барлыбаеваның 100 жылдығына арналған

БАҒДАРЛАМА

профессор Н. А. Барлыбаеваның 100 жылдығына арналған халықаралық қатысуымен өтетін республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы

“Барлыбаева оқулары”

18-19 сәуір, 2024

Алматы

Құрметті әріптестер!

С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ Педиатрия мектебі және профессор Н. А. Барлыбаева атындағы балалар аурулары кафедрасы сіздерді профессор С.Ж. Асфендияровтың 135 жылдығына және Н. А. Барлыбаеваның 100 жылдығына арналған халықаралық қатысумен өтетін республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысуға шақырады.
Көрнекті педиатр, ғалым, ұлттық педиатриялық мектеп пен ғылымның негізін қалаушылардың бірі құрметіне біз жыл сайынғы “БАРЛЫБАЕВА ОҚУЛАРЫ” конференциясының ашылатынын жариялауға қуаныштымыз, ол сарапшылар, жас ғалымдар мен дәрігерлер арасында педиатриядағы тәжірибе мен инновациялық технологиялармен алмасудың дәстүрлі алаңы болатынына сенімдіміз.

Конференцияның негізгі ғылыми бағыттары:

Бала патологиясының клиникалық аспектілері
Педиатрдың тәжірибесінде сирек кездесетін аурулар

Педиатрдың тәжірибесіндегі әлеуметтік маңызды аурулар

Педиатриядағы вакциналық алдын алу

Педиатриялық тәжірибедегі медициналық оңалту

Дені сау және науқас баланы тамақтандыру

Педиатрия мен балалар хирургиясындағы шұғыл жағдайлар

19 сәуірде конференция аясында м. ғ. д., профессор, Украина ДСМ “Охматдит” ұлттық балалар мамандандырылған ауруханасының директоры (Киев қ.), балалар реаниматологы В. А. Жовнирдің қатысуымен “Балалардағы жүрек ырғағының бұзылуы-ЭКГ бойынша” тақырыбында халықаралық мастер – класс өтеді.

Өткізу орны: Алматы қ., № 2 Балалар Қалалық Клиникалық Ауруханасы, Алтынсарин к-сі 54., (конференц-зал, 4 қабат).

Конференцияның ресми тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Конференцияның форматы: оффлайн

Табысты және жемісті жұмыс!

Құрметпен, ұйымдастыру комитеті

Ұйымдастыру комитеті

Төраға Калматаева Жанна Амантаевна

«С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина