Профессор Н.А. Барлыбаева атындағы Балалар аурулары кафедрасында 25.09.24ж тәрбие жұмысы өткізілді

Профессор Н.А. Барлыбаева атындағы Балалар аурулары кафедрасында № 2 БҚКА клиникалық базасында профессор ассистенті Р.Ш. Сағымованың ұйымдастыруымен Еңбек күнін мерекелеуге арналған С. Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ қозғалысы аясында “Менің мақсаттарым-Менің жетістіктерім” тақырыбындағы 2024 жылғы 25 қыркүйекте тәлімгерлік сағаты іс-шарасы өткізді.

Бұл іс-шараға “Педиатрия”мектебінің тәлімгерлік топтары П-23-005к, П-23-006к 2 курс студенттері қатысты. П-23-005к топ студенттері Құрманғазы Шахизада, Құрманғали Ұлжан, П-23-006 топтан Махмет Бибінұр мен Шәкірт Ақзере өздерінің жетістіктері мен мақсаттары туралы презентациялар дайындады.

Студенттер презентациядан кейін пікірталас жүргізді. Ал өзін-өзі қанағаттандыру адамның өнімділігі, оның психоэмоционалды жағдайы және жалпы әл-ауқаты үшін үлкен маңызға ие екендігіне тоқталды.

Соңында куратор студенттердің оқу, ғылыми, тәрбие және қоғамдық жұмыстарына табыс тіледі.

“ Менің жетістігім- менің нәтижем” 27.09.2024 ж С.Ж. Асфендияров атындағы Қаз ҰМУ педиатрия мектебінің 4-курс П21-010, кураторлық топтар П24-013, П24-020 қатысуымен Проф. Н.А.Барлыбаева атындағы балалар аурулары кафедрасының ассистенті Бекенова Әлия Есболатқызының ұйымдастыруымен клиникалық база Ақсай балалар орталығында тәрбие сағаты өтті. Студенттер өз жетістіктері мен нәтижелері туралы ой бөлісіп, оқу мен өмірдегі мақсаттарына жету жолдарын талқылады. “Менің жетістігім – менің нәтижем” тақырыбы бойынша ұйымдастырылған тәрбие сағаты студенттердің мотивациясын көтеріп, мақсаттарына жету жолында жаңа серпін берді.