ҚазҰМУ кітапханасында проф.Н.А. Барлыбаева атындағы Балалар аурулары кафедрасының күні

Профессор Н.А Барлыбаева атындағы Балалар аурулары кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы: профессор асистенті Сагимова Райхан Шырынбайқызы, Исаева Нұрайым Дүйсеналиқызы және ассистент Кемер Ғалия Қанатқызы 26.09.2024 жылы “Профессор Н.А.Барлыбаева атындағы Балалар аурулары кафедрасының С. Ж. Асфендияров ҚазҰМУ Кітапханасындағы күні” тақырыбында іс-шара өткізілді. “Іс-шараға 6 курс студенттері және “Педиатрия”мамандығы бойынша 1 жыл оқыған резиденттері қатысты.

Кафедраның оқытушылары мен білім алушыларына Педиатрия мамандығы бойынша 3 тілде жаңа оқулықтармен таныстырылды. Кітапхана қызметкерлері электронды ресурстарды және оқулықтардың электронды көшірмелерін PDF форматында қолдануды көрсетті.