2023 жылдың 16 қарашасында ҚазҰМУ-де «Халықаралық педиатр күніне» және «Қазақстандық Педиатрияның 85-жылдығына» арналған: «Педиатрия – ерекше мамандық», «Педиатрия – лучшая профессия», «Pediatrics is the best Profession» тақырыбында Кәсіби бағдарланған студенттік конференция өтікізілді.

Конференцияға Педиатирия Мектебінің деканы, декан орынбасары, кафедра меңгерушісі Ташенова Гульнара Талиповна, ПОҚ құрамы мен қатар студенттер мен интеріндер қатысты, шетел білім алушыларда өз үлестерін қосты.

Ерке сылқым – күйі мен салтанатты іс-шара ашылып Педиатрия Мектебінің деканы Расулбек Рахманбердиевич Аипов құттықтап, тілегін жолдады.

Педиатрия мектебінің студенттік оркестр «Шалқыма»